+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Kouzelná noc na zámku

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

1 noc

snídaně

od 2 475 Kč *

* Cena za osobu pro plně obsazený dvoulůžkový pokoj

Pro všechny zamilované, kteří si chtějí užít romantickou noc během všedních dnů (nedělní - čtvrteční noc) v luxusním zámeckém boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální pobytový balíček „Kouzelná noc na zámku“. Dopřejte si i v týdnu příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na Vás bude čekat vířivka s lahví lahovného Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně. Pro Váš ničím nerušený spánek jsme připravili speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

Balíček obsahuje

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI NEBO SUITE DLE VAŠEHO VÝBĚRU s cenovým bonusem 15% (platí pouze při ubytování od nedělní do čtvrteční noci)
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou 
  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů 
  • NEOMEZENÝ VSTUP do našeho Wellness & Spa by L'OCCITANE (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium) 
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 1 hodinu jen pro Vás s LÁHVÍ PROSECCA při svíčkách 
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 9 Kč/km) 
V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY: 
  • mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb 
  • pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L'OCCITANE „Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“  

Poznámky

  • Ubytování s 15% cenovým bonusem Vířivka ve věžičce s láhví Prosecca na 1 hodinu jen pro Vás
Termín Cena za osobu od  
20.11.2017 – 21.12.2017 2 475 Kč Zaslat poptávku
2.1.2018 – 22.12.2018 2 475 Kč Zaslat poptávku

Mohlo by se Vám také líbit

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.